piątek, 17 czerwca 2011

Stalowy Jeż tribute: Łukasz Okólski

http://img600.imageshack.us/img600/2862/52272578.jpgPierwszy pin-up w historii tego webcomicsu. Panie, panowie - oto Stalowy Jeż w interpretacji Łukasza Okólskiego.

Łukasz Okólski to - podaję za jego biogramem - urodzony w listopadzie 1989. Student międzynarodowych stosunków gospodarczych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Największy farciarz polskiej sceny komiksowej i jeden z wyższych wzrostem. Rysuje głównie komiksy i jako, że nie ma artystycznego wykształcenia panicznie boi się wypominania mu braków technicznych i takichtam. Z Robertem współpracuje również nad serią Recours, publikowaną w magazynie „Kolektyw”. Miłośnik koszykówki, zagranicznych seriali i całonocnych posiedzeń przy konsoli. W wolnych chwilach macha flowerstickiem na krakowskim rynku.

Dodam jeszcze, że Łukasz jest współautorem znakomitego komiksu Scientia Occulta i niesamowicie wręcz sympatycznym człowiekiem, który dosłownie nie potrafi się nie uśmiechać (na pogrzebach musi to prowadzić do żenujących sytuacji). Mimo oczywistego w tym okołosesyjnym okresie braku czasu udało mu się wysmażyć dla nas art, który możecie podziwiać wyżej. Zachęcam też do śledzenia łukaszowego bloga.

Do następnego!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz