piątek, 30 września 2011

Ściągnij pierwszy tom Stalowego Jeża

Ale ja bym chciał, żeby "Stalowy Jeż" ukazał się drukiem. Wiecie - ekskluzywne wydanie w twardej oprawie, z wysokiej jakości papierem, z obwolutą, lakierowaną okładką, gościnnymi grafikami i wszystkimi tymi szpanerskimi bajerami. Niestety, jest to raczej mało prawdopodobne (choć w sumie...). Póki co macie jednak specjalnie przygotowaną przez Lupusa (dzięki, bro!) wersję HD rozdziałów dotychczasowo wypuszczonych w ramach tego webcomicsu. Kiedy piszę "wersja HD" naprawdę mam to na myśli, bo ta kobyła warzy ponad 150 mega. Jeśli jednak ktoś chce sie nacieszyć Stalowym na panoramicznym ekranie, by w pełni móc podziwiać wspaniałe rysunki Kamila, zapraszam do pobierania.

Stalowy Jeż Tom 1

Z innych nowinek (trochę sie tego nazbierało):

- można już podziwiać finalną wersję okładki, którą prezentowaliśmy uprzednio.

- Jeśli zbłądzicie na tegoroczny MFKiG możecie natknąć się na dziewiąty numer magazynu "Kolektyw" w którym znalazło się miejsce na dwustronicowy szort komiksowy autorstwa mojego i Lupusa.

- A Lupus jest współautorem komiksu "Ból" który ma wyjść na początku przyszłego roku. Po szczegóły i przykładowe grafiki zapraszam tutaj.

To by było na tyle. Aha - kolejny rozdział "Stalowego" powinien wystartować pod koniec tego tygodnia, czyli w zasadzie już za chwilkę. Na razie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz